Дил Ком

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Населено место, с.Лениште б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7551 км

  • Телефон 2: 070 826016
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494250294_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ДИЛ КОМ е специјализирана компанија која во рамките на својата дејност се бави со компримиран воздух како заокружен технолошки процес – производство, третман, дистрибуција и користење.

Дил Ком нуди квалитетни производи од марката Tamsan I Trudebnik Doboj:
• Завојни компресори
• Клипни компресори
• Подвижни компресори
• Силобас компресори
• Сушачи на компримиран воздух
• Филтри за компримиран воздух
• Индустриска пневматика
• Боци за воздух

Нашата компанија е препознатливи на пазарот во областа на продажбата сервисирањето и инсталирањето на компресори и компресорски станици како и сушачи на компримиран воздух и филтри.

Дил ком е професионална компанија чија професионалноста секогаш ќе одговара на вашите потреби и услуги се со цел да вопоставиме заеднички, долготрајно добри бизнис соработки. Секогаш стоиме 100% позади нашите продукти и 100% до нашите клиенти. Нашата цел е навремена испорака како и пост продажен сервис и резервни делови на лагер за целата опрема.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи