Д-р Радица Бојчева

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноОспособено за бебињаДопуштено за деца

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 21-а/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Телефон 2: 078 836600
  • Работно време: Пон - Сре од 12:00 до 19:30
    Чет - Пет од 08:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577349913_14.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Приватна гинеколошка ординација Д-р Радица Бојчева прави:

-Следење бременост
-Пап тест
-Ехо-ултразвук
-Гинеколошки преглед
-Микробрисеви
-Колпоскопија
-Ехо на дојка
-4Д ехо
-Скриниг на аномалии
-Горење на брадавици-кондиломи
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи