Цветна порака


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 23/3-2
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634651085_88.png?t=true&w=300&h=300


  Цветна Порака претставува концепт идеја за поинакво цветно уживање.

  Негувајќи ја поврзаноста со природата и уживајќи во секој момент, креираме производи од природно цвеќе со употреба на одржливи материјали кои може повторно да се употребат и рециклираат.

  Мисија и визија

  Развивајќи ја креативноста и истовремено користејќи природни и одржливи материјали, сакаме да пренесеме порака која среќа носи.

  Да споделуваме, заедно да се радуваме и да ги негуваме даровите од природата.

  Во креирањето на среќата да се грижиме за животната средина. Нашите производи се изработени од природни и одржливи материјали овозможувајќи секој од нас да има придонес во процесот на селекција и заштита на природата.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи