Центар за семејно здравје Хелио Медика 2

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 59-б-10/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: позади Капитол

  • Телефон 2: 075 423218
  • Факс: 02 2455884
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Центар за семејно здравје Хелио Медика 2
Центар за семејно здравје Хелио Медика 2 е ординација по психијатрија која ги нуди следните услуги:

• Третман на зависност од дроги и алкохол
-Најсовремен, сеопфатен, медико-психотерапевтски, тимски пристап за стабилна апстиненција
-Ефикасна примена на агонисти
-Имплантација на антагонисти

• Сеопфатен третман на проблемите со исхраната
• Современ третман на стрес и криза
• Системски пристап во третманот на невротските и депресивни растројства
• Третман на развојните проблеми на децата и адолесцентите базиран на индивидуално и семејно системски пристап
• Ефикасно справување со психолошките проблеми на современата индивидуа

Прим д-р Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ - психијатар, субспецијалист по болести на зависност, семеен и системски психотерапевт.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи