Цацо-компани

Работиме нон-стоп

  • Адреса: ул.519, нас.Ќерамидница 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: нас.Ќерамидница

  • Телефон 2: 02 3239180
  • Факс: 02 3239180
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507811946_53.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Влечна служба ЦАЦО, нон стоп 24 часа превоз на возила и градежни машини.
Вашите возила се сигурни со нас, ние се грижиме за Вашата сигурност.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи