Bus Station -Kicevo (Avtobuska stanica-Kicevo)


  • Address : bul.Osloboduvanje b.b.
  • Place: Kicevo
  • Distance: ≈7498 км

  • Fax: +389 45 221004
  • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Доколку патувате во странство деловно или поради задоволство, вреди однапред да ги планирате местата, па дури и земјите доколку се наоѓаат на вашата патна мапа ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel