Бонис


  • Адреса: Ристе Стојаноски 7
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈1118 км
  • Локација: стара чаршија
Дејности:

кројачи, чевлари


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб - Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Зголемените цени на енергијата и храната повторно ја поттикнаа инфлацијата во 19-те земји кои го користат еврото на највисоката годишна стапка од создавањето ...
сите 90 | | | веќе видена

Трифун Костовски обвинува дека некои надворешни фактори ја уништиле Еуростандард банка и дека се виновни за организираниот криминал што со години се случувал ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи