Бини Емб Компани


  • Адреса: Предраг Јанчевски 35/1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: во близина на Кам Маркет

  • Телефон 2: 070 920035
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1668082764_95.png?t=true&w=300&h=300


Од 2015 година започна успешната приказна која ја гарадиме до денешен ден Бини Емб Компани, дисконт за големопродажба и малопородажба во Тетово. На нашите клиенти можеме да им понудиме зголемување на палетата на производи без отстапување од стандардите за квалитет.

Нашата работа опфаќа:
•Производство на чаши: пластични и хартиени за потребите на ХОРЕКА.
•Увозници на EVAR: Најголеми увозници на турскиот бренд EVAR за хигиена
•Дистрибуција на производи од козметика, производи за хигиена, детергенти

Нашата мисија се состои во создавање продажно – дистрибутивни солуции на пазарот кои постојано ќе ги исполнуваат потребите на нашите клиенти. Константно ги подобруваме процесите на генерирање вредности насочени кон создавање долгорочни односи на лојалност со нашите добавувачи, клиенти и потрошувачи.

Екскузивни застапници за македонскиот пазар сме на турскиот бренд EVAR. Во неговиот асортиман може да се најдат средства за хигиена на тоалети, средства за стакло, абразиви, програмата на сунгери, крпи и други додатоци. Течни сапуни 500мл, детергенти за перење EVAR 3 19kg, течни детергенти.повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи