Бест Тоурс

Wi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизирано

 • Адреса: с.Прељубиште
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7475 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620200501_58.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Бест Тоурс
  ТОНИ 075/449-299
  ВАСЕ 070/551-221

  Бест Тоурс е компанија која професионално се занимава со превоз на патници. Соработуваме со многу задоволни компании за кои вршиме организиран превоз. Нашите клиенти добиваат максимално професионална услуга, пред се безбедност и удобност.

  Без задоцнување и одложување се залагаме нашиот транспорт секогаш да биде на време и прецизен.

  Го правиме возењето побезбедно. Секогаш се грижиме за нашиот возен парк да е во технички исправна состојба. Се прават регуларни прегледи на возилата како пред пат така и после пат. Безбедноста за нашите патници и возачи е на прво место!

  Нашите возила се климатизирани и ги имааат сите удобности за нашите клиенти.
  Зависно од потребата на клиентот имаме возила со капацитет од 4 до 20 патници.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи