Бест Доорс


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 73
  • Место: Скопје


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655371690_25.png?t=true&w=300&h=300


Постоиме од 2020-тата година, секогаш посветени на профеисонална услуга и квалитетни производи со најдобри цени на пазарот.Од самиот почеток главна цел ни е почитување на рокови и задоволство на клиентите.

Уште од самите почетоци работиме изведба и монтажа на собни и надворешни врати и ламинатни подови. Димензиите на вратите се стандарди или по нарачка според мерки на објектот.


повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи