Бела Фарм

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Маршал Тито 98
  • Место: Неготино
  • Оддалеченст: ≈7577 км
Дејности:

аптеки


  • Телефон 2: 071 222024
  • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 21:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599049059_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми.

Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште) и аптека Бела Фарм 1 Кавадарци (спроти новата Болница) - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
повеќе
Цена со ДДВ:1.350 ден.

WELEDA SKIN FOOD путер за тело 150M ...

Цена со ДДВ:2.298 ден.

VICHY NEOVADIOL GF крем за нормална ...

Цена со ДДВ:1.542 ден.

URIAGE AGE PRO.CR. 40ML +DETOX 10ML

Цена со ДДВ:998 ден.

THIOMUCASE ANTICELULIT GEL

Цена со ДДВ:1.520 ден.

GRUBIN 1573630 DOMASNA VLECKA PINK ...

Цена со ДДВ:795 ден.

URIAGE ROSELIANE 250 ML лосион за ч ...

Цена со ДДВ:1.130 ден.

BIODERMA SET HYDRABIO KREM 40ML/SEN ...

Цена со ДДВ:880 ден.

PAMPERS ACTIV 4+ (10-15KG) X62


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи