Бел лотос Несторовски

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Скупи 5-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1046 км
  • Локација: Во близина на меана Б, спроти Хубо Маркет

  • Телефон 2: 02 3097045
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523971856_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Бел лотос е компанија за чистење која ги врши следните услуги:

• Чистење и тековно одржување на деловни, индустриски, угостителски, спортски и други видови објекти,
• Генерално чистење и тековно одржување на куќи, станови;
• Исфрлање на шут и генерално чистење на сите видови објекти по изгадба;
• Чистење и тековно одржување влезови на згради за домување,
• Машинско чистење и полирање на секаков вид подни површини (тврди и меки);
• Длабинско хемиско чистење на секаков вид тапациран мебел;
• Хемиско чистење на автомобили, автобуси, детски седла и колички

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи