Базен Позитиво


 • Адреса: Ѓерника 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Локација: до цигланата


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662108789_77.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  ИЗНАЈМЕТЕ БАЗЕН ЗА ВАШИТЕ ПРОСЛАВИ

  Побегнете од секојдневието со својата екипа и релаксирајте се во амбиентот покрај базен. Резервирајте целодневна дружба со вашите најблиски во летните сончеви денови.

  ШТО НУДИМЕ?

  БАЗЕН
  Базенот има површина од 50м2 и 1,5м длабочина.

  КАФЕ БАР
  Понуда на кафе и освежителни пијалоци.

  ДЕТСКО КАТЧЕ


  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи