Баламов Компани - подружница

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Гоце Делчев, с.Негорци 5-а
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7623 км
  • Локација: Во центар на селото

  • Телефон 2: 034 230444
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618382852_86.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Се за вашиот дом, двор и балкон. Уникатен стил и дизајн.

Секогаш одлучете се за врвен квалитет и супер ниски цени.
повеќе
Цена со ДДВ:25.900 ден.

Базен 457x107

Цена со ДДВ:7.500 ден.

Базен 305x76

Цена со ДДВ:2.990 ден.

Gazebo тенда беж боја

Цена со ДДВ:12.990 ден.

Gazebo тенда со страници

Цена со ДДВ:10.990 ден.

Лулашка Marrone

Цена со ДДВ:11.990 ден.

Гарден сет Бахама - Бали

Цена со ДДВ:2.210 ден.

Столни ламби

Цена со ДДВ:1.760 ден.

Сет 3 масички

Цена со ДДВ:23.750 ден.

Гарден сет Лагуна


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи