Асфалт Груп


  • Адреса: с.Оризари
  • Место: Куманово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674828092_21.png?t=true&w=300&h=300


Асфалт груп се занимава со нискоградба - проектираме и изведуваме патишта и дворови. Ние сме професионален тим со повеќе децениско искуство. Поседуваме современа механизацја за сите наши услуги.

Професионалното усовршување на персоналот на Асфалт Груп е причина нашите клиенти секогаш да бидат задоволни од нашата работа.
Ние сме лидери реализација на секаков вид проекти. Задоволството на нашите клиенти е наш приоритет.

ШТО НУДИМЕ:
•Асфалтирање
Асфалтирање на патишта и други површини
•Регулирање
Регулирање на дворови како и приватни и јавни градини
•Канализација
Отворање и поставување на канализација
•Подготовка
Подготовка на терени со соодветна машинерија

Контактирајте не за вашата потреба - проект, производ и друг вид барање на телефонот 070 313 126. Нашиот тим ќе подготви понуда со најдобра цена, квалитет и рок за изработка според договор.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи