Археолошки Музеј на Република Северна Македонија


  • Адреса: Кеј Димитар Влахов б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Работно време: Вто - Нед од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Фото и видео галерија

Мапа

Концептот на даночната реформа се заснова на праведност, односно проширување на даночната основа преку ревидирање на даночните ослободувања и повластените ...
сите 148 | | | веќе видена

Последно објавените алармантни податоци за пад на градежништвото од 9,1% само ги потврди состојбите од изминатите неколку години во кои овој сектор регистрира ...
сите 25 | | | веќе видена

„Агенцијата за истражување и консалтинг Инсајдер ИД, го спроведе истражувањето „Преферирани ланци на маркети и Најпознати брендови 2022-ва година“ во кое се ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи