Алтернатива Институт за брак,семејство и системска пракса

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 65
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: позади ТЦ Капитол

  • Телефон 2: 076 457566
  • Факс: 02 2450671
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/58e6dd8a91d10571a1941a3dfa0dcdfa.jpg?t=true&w=300&h=300


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи