Актива+ЈЈО

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Методија Шаторов Шарло 30-2/52
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км

  • Факс: 02 5517932
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 17:00
    Нед од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634131182_15.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Чистење брзо и ефикасно, гарантирано блескаво 100%. Чистење со оригинални германски средства. Перење на плочки со машина со премаз, германско средство за добивање на сјај и полиран финиш. Гарантираме за нашата работа и нашите услуги кон клиентите кои ќе не побараат.

Одберете Актива+ЈЈО за совршен и чист простор.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи