Agency for tourism promoting and supporting in R.Macedonia (Agencija za promocija i poddrska na turizmot vo R.Makedonija)


  • Address : Boro Hadzhievski Pute 1/1
  • Place: Struga
  • Distance: ≈7500 км

  • Telephone 2: +389 46 789430
  • Fax: +389 46 789428
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 20 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Централната банка на Франција, гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска учествуваше на „Регионалниот форум за ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel