АдЕг Дизајн


 • Адреса: Дижонска 9
 • Место: Скопје
 • Локација: Чаир


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638367707_15.png?t=true&w=300&h=300


  AdEg дизајн е компанија која постои од 2016-та година на пазарот. Работиме изведба на фасади, ѕидни декоративни панели и молеро-фарбарски услуги. Користиме материјали од реномираните брендови Rivedil и Loggia (декоративни материјали) и KNAUF (системи и материјали за сува градба), JUB (фасади). Нашиот тим е составен од 5 високостручни лица со повеќегодишно искуство. За нас, квалитетот и задоволството на нашите клиенти се најважни.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи