А и Б глобал логистикс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Индустриска зона 40
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈1172 км

  • Телефон 2: 071 366674
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607697517_7.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Сам можеш многу малку но, ЗАЕДНО МОЖЕМЕ МНОГУ ПОВЕЌЕ ДА НАПРАВИМЕ

АБ Глобал Логистик флотата е модерна флота со тешки композиции кои ги опфаќаат EURO6 еколошки стандарди. За да ги исполниме барањата на растечкиот меѓународен пазар, ние постојано бараме нови партнерства за увоз – извоз и други кооперативни превозници

АБ Глобал Логистика е основана во Гевгелија во 2015 година како претпријатие специјализирано за организирање меѓународен транспорт во патниот сообраќај.

Ние сме познати по следењето на најновата технологија. Гарантираме врвен квалитет и навремена услуга по конкурентни цени од нашиот стручно обучен и мотивиран тим од млади луѓе.

Имаме комплетно CMR осигурување, 24-часовна комуникација како и GPS покритие со нашите возила каде и да се. Вршиме транспорт во рамките на ЕУ, Бугарија, Грција и Турција и работиме со ECMT / CEMT лиценци.

Специјализирани сме за транспорт на свежи и замрзнати производи.
Имаме 18 приклучни возила за овој вид транспорт кои се специјално опремени за превоз на свежа и замрзната роба.

Денес, по долгогодишните подобрувања и достигнувања, ние продолжуваме да бидеме успешни благодарение на нашите партнери и клиенти во одржувањето на добрата репутација на национално и меѓународно ниво.

Официјални застапници на брендот пневматици – АUFINE

Потпирајќи се на точно ориентираниот маркет, насочен кон истражување и развој дополнет со строга контрола на квалитетот, маркетинг на звук и совршен сервисен систем, АUFINE е компанија посветена да обезбеди најдобри пневматици со врвна услуга и најдобар бренд во светот.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи